Landsbond

De Landsbond der Beenhouwers, Spekslagers en Traiteurs van België

OOST-VLAANDEREN

PROVINCIAAL VERBOND
Ommegangstraat 2 A
9240 Zele
Tel.: 052/44 41 53
Fax: 052/45 24 30
e-mail: philippe@beenhouwerijrosseels.be

PLAATSELIJKE BEROEPSVERENIGINGEN
Syndicaat der Verenigde Vleeshouwers van Aalst
Bleregemstraat 90
1790 Affligem
Tel: 053/67 34 50
e-mail: synd.vleesh.aalst@skynet.be

• Voorzitter : T'’ Kint Alfons- Bleregemstraat 90- 1790 Affligem
Tel: 053/67 34 50 e-mail: tkintalfons@telenet.be

• Secretaris: Baetens Ludwig- Gasthuisstraat 46- 1760  Roosdaal
Tel: 054/33 53 34 - e-mail: ludwig.baetens@telenet.be

Slagersvereniging Sint -Hubertus Beveren


• Voorzitter : Hugo De Smedt-  Brandstraat 116 – 9120 Vrasene
Tel: 03/775 71 41 - Fax: 03/775 71 41 - e-mail: desmedthugo@telenet.be

•Secretaris : Ivo De Bock- Gentseweg 27  – 9120 Beveren
Tel: 03/755 19 29   e-mail: tersaksen@klasseslager.be

Koninklijke Beroepsvereniging de Verenigde Vleeshouwers van Gent
Gentbruggeplein 4
9050  Gentbrugge
•
Voorzitter: Haegeman Marc- Gentbruggeplein 4 – 9050 Gentbrugge
Tel: 09/231 88 08 - e-mail: slagerijmarcenhilde@telenet.be

Secretaris :  De Waele Hans - Statiestraat 62 – 9260 Wichelen

Tel. : 052/424848 -  slagerijhanseninge@skynet.be



•
Koninklijk Beenhouwerssyndicaat van Lokeren en omliggende

• Voorzitter: Frank De Nul - Zelestraat 56 – 9160 Lokeren
      09/3481619
      frank.de.nul@telenet.be

• Secretaris: Van de Winckel Kurt - Sint-Elooistraat 34 - 9080 Zeveneken
      09/3555912
      kurt.van.de.winckel@pandora.be


Koninklijke Corporatie der Beenhouwers van Ronse en omliggende

•Voorzitter: Julien Callebaut- Gentstraat 222- 9700 Oudenaarde
Tel: 055/30 27 31 - fax: 055/31 12 12 - e-mail: julien.callebaut@telenet.be

Secretarissen   Desmadryl Antoon  - Clementine De Niesstraat 21 9600 Ronse

Tel. :  055/211878 -  antoon.desmadryl@telenet.be

 en

 Callebaut Benny - Beverestraat 124 -9700 Oudenaarde

 Tel 055/311212   -       fax 055/301211 -   benny.callebaut@superettedebever.be



De Breydelzonen van Sint-Niklaas en Temse
Koningin Astridlaan 48
9100 Sint Niklaas
Tel: 03/766 65 57 - fax: 03/766 65 57 - gsm : 0488/37 26 55  - e-mail: freddy.van.royen@telenet.be

Voorzitter: Freddy van Royen- Koningin Astridlaan 48 – 9100 Sint Niklaas
Tel: 03/766 65 57 - fax: 03/766 65 57 - e-mail: freddy.van.royen@telenet.be

Secretaris: Peter Maes- Zandstraat 209 te 9170 St.-Pauwels
Tel:0477/95 45 69 - e-mail: petermaes.1@telenet.be



Verenigde Beenhouwers De Breydelzonen Wetteren en omgeving
Paardenkerkhofstraat 28
9230 Wetteren
Tel: 09/369 22 53 - Fax: 09/366 12 38 -e-mail : awpveeckman@skynet.be

• Voorzitter: Antoine Schalck- Prinses Josephine Charlottelaan 3- 9230 Wetteren
Tel :09/369 03 46 - e-mail: antoineschalck55@gmail.com

• Secretaris: Willy Veeckman- Paardenkerkhofstraat 28- 9230 Wetteren
Tel: 09/369 22 53 - fax 09/366 12 38 - e-mail: awpveeckman@skynet.be

Huidencentrale van Zele en omliggende
Kouterstraat 37 W4
9240 Zele
Tel: 052/44 40 92
Fax: 052/44 40 92
e-mail: eddy.de.strooper@telenet.be

• Voorzitter: Eddy De Strooper- Kouterstraat 37 W4- 9240 Zele
Tel: 052/44 40 92 - Fax: 052/44 40 92 - e-mail: eddy.de.strooper@telenet.be

• Secretaris: Geerinck Karin - Zogge 27 - 9220 Hamme
Tel: 052/47 77 06 -  e-mail: karin.geerinck@gmail.com